Keramické komíny CJ BLOK

Komínový systém ENERGO KERAMIC

je dvojzložkový systém bez minerálnej izolácie. Používa sa na odvod spalín z vykurovacích zariadení s otvorenou spaľovacou komorou pre suché, kvapalné aj plynové palivá. Základným prvkom komínového systému ENERGO KERAMIC sú novo vyvinuté komínové plášte s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami. Montáž komína je preto jednoduchšia a rýchlejšia. Plášte sú vyrábané pre jednoprieduchové komíny, dvojprieduchové komíny a jednoprieduchové komíny s ventilačnou šachtou.

Vďaka vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam komínového plášťa a upravenej konštrukcii komína je tento systém vhodný pre pasívne a nízko-energetické stavby, kde je základnou podmienkou zaistiť tesnosť budovy a zabrániť tak “vetraniu” komínom. Komínový systém ENERGO KERAMIC je navyše doplnený o tepelno-izolačnú a tesniacu membránu, ktorá zamedzuje odvetraniu tepla z komína mimo stavbu a zvyšuje teplotu v nadstrešnej časti. Na celý systém ENERGO KERAMIC poskytujeme 30-ročnú záruku.

 

Výhody systému ENERGO KERAMIC

  • montáž komínového telesa bez použitia mineralnej izolácie

  • komínové plášte s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami

  • vhodné pre pasívne a nízko-energetické stavby

  • certifikované dielce

  • Záruka 30 rokov!

 

 

 

Cenová ponuka

Pre vypracovanie cenovej ponuky na stavbu komínového systému nám prosím zadefinujte vnútorný priemer a výšku komínového telesa.